Összege Értelmezés Bűntudat rychlobruslařské brusle toldással Számítógépes játékokat játszani korcsolya

Pro rychlobruslení se Vtípil narodil. Olympiádě se ale nejvíc přiblížil v  televizi - iDNES.cz
Pro rychlobruslení se Vtípil narodil. Olympiádě se ale nejvíc přiblížil v televizi - iDNES.cz

Rychlobruslařské komplety BOEN | Sport-Action.cz

Sáblíková skončila ve finále SP v závodě na 3000 m druhá a celkově byla  pátá | ČeskéNoviny.cz
Sáblíková skončila ve finále SP v závodě na 3000 m druhá a celkově byla pátá | ČeskéNoviny.cz

Rychlobruslení | Olympijský festival Brno

Závodní rychlobruslařské profi brusle VIKING Gold Nagano - Pardubice |  Bazoš.cz
Závodní rychlobruslařské profi brusle VIKING Gold Nagano - Pardubice | Bazoš.cz

Ladné piruety vystřídaly rychlé brusle! Plný zimák sleduje rychlobruslaře -  Litoměřický deník
Ladné piruety vystřídaly rychlé brusle! Plný zimák sleduje rychlobruslaře - Litoměřický deník

Nanoblade - Pikatec

Staré brusle na rychlobruslení-Holandsko,č.4 | Aukro

Rychlobruslení – Wikipedie

Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT sport – Česká televize

Byl jsem blázen, který všude jezdil na bruslích, říká nadějný rychlobruslař  - Sport – Zprávy z VUT
Byl jsem blázen, který všude jezdil na bruslích, říká nadějný rychlobruslař - Sport – Zprávy z VUT

Rychlobruslařské TOP brusle VIKING Gold Nagano - Pardubice - Sbazar.cz

Druhý start, druhá medaile na světovém šampionátu. Sáblíková slaví zisk  bronzu na pětikilometrové trati | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý start, druhá medaile na světovém šampionátu. Sáblíková slaví zisk bronzu na pětikilometrové trati | iROZHLAS - spolehlivé zprávy